Kino Helios zapewnia wspaniałe wrażenia filmowe, moc konkursów oraz wspólną zabawę połączoną z edukacją. Seanse kończące „Wakacje z Bobem Budowniczym cz. 6” już 28 sierpnia o godzinach 10:30 i 14:00.

W wakacje zapraszamy na premierowe odsłony Wakacji z Bobem Budowniczym w ramach Filmowych Poranków w Kinie Helios, w co druga niedzielę, o godzinie 10:30 i 14:00. Dodatkowo Wakacje z Bobem Budowniczym będą również miały seanse codziennie o godzinie 10:00.

Wybraliście swoje ulubione odcinki „Wakacji z Bobem Budowniczym”. 28 sierpnia zobaczymy:
Idol Spychacza
Czary w kuchni
Bob odważny
Domek na drzewie
Niesforne pingwiny

Bob Budowniczy to jeden z najpopularniejszych seriali na kanale telewizyjnym MiniMini+. Bob Budowniczy z przyjaciółmi oraz jego maszyny są zawsze gotowi do pracy. Dla Boba nie istnieją rzeczy niemożliwe – żaden projekt nie jest za trudny! Sekretem Boba i jego pomocników jest praca zespołowa, zgodne działanie oraz pozytywne myślenie. Praca jest dla naszych bohaterów wspaniałą zabawą. Maszyny, jak gromadka dzieci, są chętne do działania, choć czasem bywają chaotyczne, niesforne, a nawet złośliwe. Plac budowy to dla nich miejsce zabaw i niezapomnianych przygód.
Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios przeznaczony jest dla dzieci od lat 3. W holach kin na dzieci czekają wspaniałe atrakcje. Seans rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z nagrodami, projekcja filmu odbywa się przy ściszonym dźwięku i oraz z lekko przygaszonymi światłami. Dla każdego młodego uczestnika Filmowych Poranków przygotowaliśmy wspaniałe upominki od PLAYMOBIL! *

Wakacje z Bobem Budowniczym

Każdy uczestnik Filmowych Poranków może wziąć udział w naszej nowej zabawie ŁAMIGŁOWKI HELIOSÓWKI. W ramach zabawy będziemy rozwiązywać zagadki i poznawać ciekawostki filmowe. Zadania, które przed nami stoją, wymagają kreatywności, spostrzegawczości, a przede wszystkim dużo dobrych chęci. Za cierpliwość i konsekwencję w uczestniczeniu w seansach oraz rozwiązywaniu zagadek młodzi widzowie będą nagradzani specjalnymi odznaczeniami. Wszystkim zabawom towarzyszyć będzie HelioSówka – maskotka Filmowych Poranków w kinie Helios.
Pomysłodawcą i autorem scenariusza zabaw w ramach Łamigłówek HelioSówki jest czasdzieci.pl

Więcej aktualności, konkursów i relacji fotograficznych dostępnych jest na profilu FB Helios Dla Dzieci.