Kino Helios zaprasza dzieci na sierpniowe Poranki Filmowe. Premierowe odsłony „Wakacji z Bobem Budowniczym” będą miały miejsce w co drugą niedzielę o godz. 10.30 i 14.00. Dodatkowo, zaplanowano codzienne seanse o godzinie 10.00.

21 sierpnia o godz. 10.30 i 14.00 obejrzymy:
Prezent dla Boba
Park dinozaurów
Ćwierć maraton
Końcowa stacja
Światła, kamera i Leo

 

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios przeznaczony jest dla dzieci od lat 3. W holach kin atrakcje. Seans rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z nagrodami, projekcja filmu odbywa się przy ściszonym dźwięku i oraz z lekko przygaszonymi światłami. Dla każdego młodego uczestnika Filmowych Poranków przygotowano także upominki od PLAYMOBIL!

Więcej aktualności, konkursów i relacji fotograficznych dostępnych jest na profilu FB Helios Dla Dzieci.

 

Każdy uczestnik Filmowych Poranków może wziąć udział w naszej nowej zabawie ŁAMIGŁOWKI HELIOSÓWKI. W ramach zabawy będziemy rozwiązywać zagadki i poznawać ciekawostki filmowe. Zadania, które przed nami stoją, wymagają kreatywności, spostrzegawczości, a przede wszystkim dużo dobrych chęci. Za cierpliwość i konsekwencję w uczestniczeniu w seansach oraz rozwiązywaniu zagadek młodzi widzowie będą nagradzani specjalnymi odznaczeniami. Wszystkim zabawom towarzyszyć będzie HelioSówka – maskotka Filmowych Poranków w kinie Helios.