Kina Helios zapraszają dzieci na wakacyjne seanse filmowe, których głównym bohaterem będzie Bob Budowniczy. Filmowe Poranki organizowane są w co drugą niedzielę o godz. 10.30 i 14.30, a w czasie wakacji dodatkowo od poniedziałku do czwartku o godzinie 10.00! Polecamy.

Bob Budowniczy z przyjaciółmi oraz jego maszyny są zawsze gotowi do pracy. Dla Boba nie istnieją rzeczy niemożliwe – żaden projekt nie jest za trudny! Sekretem Boba i jego pomocników jest praca zespołowa, zgodne działanie oraz pozytywne myślenie. Praca jest dla naszych bohaterów wspaniałą zabawą. Maszyny, jak gromadka dzieci, są chętne do działania, choć czasem bywają chaotyczne, niesforne, a nawet złośliwe. Plac budowy to dla nich miejsce zabaw i niezapomnianych przygód.

Dla kogo?

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios przeznaczony jest dla dzieci od lat 3. W holach kin na dzieci czekają wspaniałe atrakcje. Seans rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z nagrodami, projekcja filmu odbywa się przy ściszonym dźwięku i oraz z lekko przygaszonymi światłami.

Nie tylko film

Dla każdego młodego uczestnika Filmowych Poranków przygotowaliśmy wspaniałe upominki od PLAYMOBIL (promocja do wyczerpania zapasów).

Każdy uczestnik Filmowych Poranków może wziąć udział w naszej nowej zabawie ŁAMIGŁOWKI HELIOSÓWKI. W ramach zabawy będziemy rozwiązywać zagadki i poznawać ciekawostki filmowe. Zadania, które przed nami stoją, wymagają kreatywności, spostrzegawczości, a przede wszystkim dużo dobrych chęci. Za cierpliwość i konsekwencję w uczestniczeniu w seansach oraz rozwiązywaniu zagadek młodzi widzowie będą nagradzani specjalnymi odznaczeniami. Wszystkim zabawom towarzyszyć będzie HelioSówka – maskotka Filmowych Poranków w kinie Helios.

helios_hdd_filmoweporanki_bob_600x600px_v1

Więcej aktualności, konkursów i relacji fotograficznych dostępnych jest na profilu FB Helios Dla Dzieci.