Atrakcje dla dzieci w Termach Chochołów

Wybierając się na wypoczynek do Zakopanego warto pomyśleć o relaksie w jednym z obiektów termalnych. Bogata oferta tych miejsc może jednak przyprawić o zawrót głowy. Jeżeli wybieramy się z dzieckiem warto wcześniej sprawdzić, który obiekt ma lepsze atrakcje, dzięki czemu nasza pociecha nie będzie się nudzić.

Najnowsze, a zarazem najbogatsze w dziecięce atrakcje są Chochołowskie Termy oddalone kilkanaście kilometrów od Zakopanego. Obiekt ten posiada wodne place zabaw zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.

Wewnętrzne place zabaw

W Chochołowskich termach znajdują się aż dwa palce zabaw. Pierwszy z nich znajduje się po prawej stronie tuż przy wejściu. Jest tam mały brodzić oraz wodny „jeż”, który zamiast igieł ma tryskającą wodę. Jest to miejsce idealne dla malutkich dzieci, które cały czas muszą być pod kontrolą swoich rodziców
Kolejny z wodnych placów zabaw znajduje nieco dalej od wejścia i oddzielony jest murkiem od pozostałej części obiektu. Cała nawierzchnia placu wyłożona została miękką antypoślizgową matą. Znajdują się ty liczne fontanny oraz brodzik z płytką wodą i zjeżdżalnia. Miejsce to idealnie nadaje się dla nieco starszych dzieci, które już samodzielnie się poruszają.

Zjeżdżalnie

Przy wodnym placu zabaw dla maluszków znajdują się dwie zjeżdżalnie. Pierwsza z nich jest jednoosobowa, a druga została dostosowana do równoległych zjazdów kilku osób. Dzięki temu rodzice mogą razem z dzieckiem zjeżdżać do wody.
W obiekcie znajdują się także trzy zjeżdżalnie rurowe. Dwie z nich dostosowane są do zjazdów pontonami, gdzie rodzic wraz z dzieckiem może swobodnie korzystać z atrakcji.
Jest również zjeżdżalnia ze startem rakietowym, lecz ona jest przeznaczona dla osób dorosłych.

Łaźnia parowa

Chochołowskie Termy jako jedyne na Podhalu w swojej ofercie mają łaźnię parową dla dzieci. Dziecięce przeboje muzyki połączone z grą świateł oraz parą wodną czynią to miejsce magicznym.
Łaźnia parowa wpływa korzystnie nie tylko na odporność dziecka, ale również przygotowuje je do świata saunowania, który w Polsce zyskuje coraz większą liczbę zwolenników.

Tags: ,

Related Article

No Related Article

0 Comments

Leave a Comment