Przejażdżki na quadach – ekstra rozrywka!

W Tatry lubimy jeździć z różnych powodów. Podziwianie krajobrazów, poznawanie zabytków i kultury, wędrówki po szlakach – każdy znajdzie coś, co w szczególny sposób go zaciekawi. Często też udajemy się w góry po to, by odreagować stres, nabrać dystansu do spraw, które nas przytłoczyły. Gdzie bowiem, jak nie w niesamowitych okolicznościach przyrody, solidnie odpoczniemy?

O ile tylko aura na zewnątrz sprzyja, warto spędzać czas na świeżym powietrzu. Do dyspozycji wiele form aktywności. Naszym zdaniem na zainteresowanie zasługuje opcja – quady Zakopane.

Odkryć malownicze zakątki i świetnie się bawić…

Jazda na quadzie daje masę frajdy i jest rewelacyjną przygodą. Gdy zakładamy kask, uruchamiamy pojazd, słyszymy ryk silnika, możemy być pewni, że czeka nas świetna zabawa. Z uśmiechem na twarzy ruszamy w drogę, delektujemy się otoczeniem, a widoki na góry, doliny, łąki, czy lasy robią ogromne wrażenie. Na quadzie dotrzemy w wiele nieprawdopodobnych zakątków. Poznawanie regionu z ich perspektywy, to naprawdę ciekawe doświadczenie.

Wycieczka na quadzie dostarcza też porcję adrenaliny. Zwłaszcza, gdy pokonujemy skomplikowane trasy, pełne przeszkód. Potoki, błoto, kurz – nic nas nie powstrzyma, gdy stajemy przez wyzwaniem i zamierzamy przejechać trudny odcinek. Oczywiście, gdy dotrzemy do celu swej podróży, będziemy dumni z siebie i nabierzemy chęci na kolejne wyprawy.

Rozmaite warianty…

W Zakopanem działa wypożyczalnia quadów, którą śmiało można polecić. Nazywa się quadoo.pl i poza nowoczesnymi pojazdami, oferuje szkolenia, pomoc znakomitych instruktorów oraz różne rodzaje wycieczek. Do wyboru m.in. krótka przejażdżka z przewodnikiem, kilkugodzinna przejażdżka połączona z wizytą w termach, czy wieczorna wyprawa z ogniskiem. Właściciele quadów mogą udać się na dwudniową przygodę i pokonać malownicze trasy Podhala oraz Podtatrza.

Quady Zakopane – to atrakcja, o której warto pamiętać sporządzając plan wypoczynku. Podczas wizyty w górach należy korzystać z różnorakich aktywności i urozmaicać sobie czas. Nikt przecież po powrocie do domu nie chce narzekać, że było nudno.

0 Comments

Leave a Comment